top of page

Ceny  losujeme ze všech účastníků

soudek.jpg

1)  3 sudy piva Berounský medvěd

      Chlapi, a dámy které si přejí pivo :-)

2)  Vouchery do Black Dog

       Dámy a po dohodě i páni

3)  Pronájem slaného bazénu 33°C pro rodinu ve Studio Kytka

       Dětská

4)  Voucher na ubytování  v penzionu Klepáček

       Dámy i páni z 13 km

5)  500,- Kč voucher na čištění interiéru auta

       Dámy i páni z 7 km

3 km trať pro děti

3 km trať pro děti startuje v 14:50. Je udělaná nově speciálně pro mladší děti s doprovodem i starší bez, které jsou již samostatné a umí běžet cca 1 km podle fáborků. Věnujte dětem svůj čas a třeba tu trať s nimi v sobotu, nebo v neděli před závodem, pomalu projděte a vysvětlete jim, co kde má dělat. Ptejte si jich co není jasné a vysvětlujte a vysvětlujte ... a POZOR, NEJSOU HLOUPÉ OTÁZKY. Běžte do podřepu a koukněte se na to jejich očima a odpovězte lépe, tak aby jim to bylo jasné. Není potřeba hned vidět šipku, když o 30 cm vedle bude krásný motýl. Děti opravdu ocení, když jim dáte svůj čas budete je poslouchat a něco jim OSVĚTLÍTE.

Mapa dětská 3 km.png
Profil 13 km.png

Poctivých 13 km i jako štafeta

předání na 6,9 km na občerstvovačce, tady se taky můžete nahlásit s potomkem, nebo dva mladý. Jo jen ať ty špičkový závodníky v druhé půlce prožene čerstvá krev a svaly bez laktátu :-)

13 km trať je to nejlepší co nám tu blízké okolí vrchu Děd nabízí. Trasa se neustále mírně obměňuje a je v listnatém lese. Téměř všude  stromy zajišťují stín a i v odpoledních hodinách příjemné klima. Profilově pak na trati najdete úplně vše co se dá běžet. Podkladově jsem se snažil vybrat i měkké terény. Na 4 úsecích dávejte pozor na podklad ... na 0,35 km první část stoupání ke kapličce cca 50 m po vběhnutí do lesa "schody"... na 3,3 km po odbočení z cesty na cestičku v mírném klesání cca 50 metrů vystupují kameny ... od 6,1 km při seběhu do občerstvovačky jsou místa se změnou sklonu do boku a klikatí se to tam a posledních část 7 metrů je prudká ... na 6,9 km po odbočení vpravo z cesty jsou klády v podmáčeném terénu cca 20 m po kterých je nutné přejít - klouže to. Tyto detailní info jsou pro vaši bezpečnost a stejně stále dávejte pozor kudy běžíte :-)

13 kilometrů se nebojte, fakt Vás budou bavit :-)

7 km i pro ... sportovní mlaďase

... loni přišli na závod dva 13 let sportovci. Už měli ten poflakující vláčný pohyb, a z očí jim koukala ta potřebná drzost, kdy vám při fotbalu, hokeji nebo jiném sportu udělá kličku nebo sebere míč - prostě nerespektuje zásluhy :-) Co s nimi? "Tak je pošlete na 7 km" - doprovod se hrozil, ale bobášci měli jasno - do dětí již nepatříme a jdeme vypustit duši na sedmičku. No samozřejmě že drzost a nedostatek respektu jednoho z "výlupků" donutilo vítěze si hrábnout do rezerv, aby doběhl 2 vteřiny před tím 13 letým borcem :-) :-)

Sedmička je na pohodu a v cíli jste co by dup, to dáte i s mladým nezletilým potomstvem a budete mít nezapomenutelný SPOLEČNÝ zážitek, který vás bude spojovat - tedy když vám drzoun jeden neuteče :-) 

Registrace, čísla, trika

Registrovat se můžete stále.

Platbu lze stále poslat QR kódem i převodem (po dohodě i Revolut).

Čísla budou napsaná na pásce co budete mít na ruce - žádné otravné a nebezpečné špendlíky.

Trika si budete moci vyzkoušet a vybrat barvu a motiv na místě

bottom of page